auto skup

Skup auta za gotówkę. Etapy postępowania

auto skup

Sprzedaż samochodu zazwyczaj wiąże się z miesiącami oczekiwań na ofertę, częstymi spotkaniami z potencjalnymi klientami i nerwowym zniżaniem proponowanej ceny. Nigdy nie ma się pewności, kiedy i czy w ogóle sprzeda się samochód. W związku z tym, idealnym rozwiązaniem dla osób chcących spieniężyć swoje pojazdy jest skup aut za gotówkę. Jest to wyjście nie tylko komfortowe, ale także szybkie i przynoszące zamierzone efekty.

Wystarczy jeden telefon

Chcąc szybko otrzymać gotówkę za swój pojazd, można sięgnąć po oferty renomowanych firm oferujących skup samochodów. Postępowanie jest bardzo proste i przebiega w kilku etapach:

  • Najpierw należy wykonać telefon do firmy i przedstawić swoją ofertę. W ciągu 24 godzin samochód może być już sprzedany.
  • Można uzyskać wstępną wycenę, ale najczęściej następuje umówienie na spotkanie, które odbywa się w miejscu wyznaczonym przez klienta.
  • Na miejscu następuje dokładna i rzetelna wycena pojazdu.
  • Od razu po ustaleniu ceny dochodzi do odkupu samochodu.
  • Płatność można uzyskać w dowolnej formie. Dobre firmy oferują nie tylko przelewy, ale także rozliczenie gotówkowe, dzięki czemu klient od razu otrzymuje pieniądze do rąk.

Komfort i spokój sprzedającego

Bardzo istotne w skupie samochodów jest fakt, że nie trzeba martwić się o stan techniczny samochodu, jego wygląd czy atrakcyjność. Firmy skupują pojazdy różnych marek, roczników czy typów. Nie ma konieczności jazdy po warsztatach i serwisach. Wszystko przebiega błyskawicznie i bez zbędnych formalności. Jak widać, gotówka może być szybko w posiadaniu klienta, który może zacząć rozglądać się za nowym pojazdem.

Call Now Button