auto skup

Komis samochodowy

Komis samochodowy i sprzedaż części samochodowych

Auto-Skup24 to firma działająca w branży motoryzacyjnej, która oferuje wiele atrakcyjnych ofert zakupu używanych samochodów. W naszym komisie samochodowymczekają na klientów sprawdzone pod względem technicznym auta, których sprawność potwierdzają nasi specjaliści. Kupując u nas samochód, macie pewność zakupu pojazdu legalnego oraz sprawdzonego i pozbawionego ukrytych wad.

Specyfika rynku samochodowego w naszym kraju, zwłaszcza duży import pojazdów używany z krajów Europy Zachodniej sprawiają, że podaż pojazdów jest bardzo wysoka. Ta sytuacja jest dogodna dla wszystkich poszukujących atrakcyjnych ofert. Przy niezbyt wygórowanych cenach i dużym wyborze, każdy może znaleźć wymarzone auto, które spełni jego oczekiwania. Nasz firma sprzedaje samochody z „drugiej ręki” odkupione od poprzednich właścicieli oraz sprowadzone z zagranicy. Sprzedajemy pojazdy różnych marek, samochody popularne i luksusowe oraz auta w różnym wieku..

Zajmujemy się także sprzedażą używanych części znamiennych oraz opon samochodowych. Części zamienne głównie odzyskujemy z samochodów poddanych kasacji. Są to części i akcesoria w dobrej kondycji i w pełni sprawne. Znajdziecie u nas także duży wybór opon w różnych rozmiarach znanych producentów ogumienia samochodowego.

Szczegóły naszych aukcji można znaleźć w serwisie OLX