auto skup

kup aut Inowrocław

Skup aut w Inowrocławiu

Szukasz rzetelnego i uczciwego autokomisu w Inowrocławiu? Serdecznie zapraszamy do naszego komisu! to działająca już od kilku lat firma, która specjalizuje się w skupie aut na terenie miasta oraz jego okolic. Zapewniamy atrakcyjne ceny za odkup pojazdu, dbając przy tym o profesjonalna i miłą obsługę. Co więcej, zapewniamy transport na lawecie od klienta, który w przypadku zawarcia umowy nic nie kosztuje!

Przyjmujemy wszystkie auta, niezależnie od ich stanu technicznego czy właściciela. Komis samochodowy współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi chcącymi pozbyć się wiekowych, ale sprawnych pojazdów czy aut przeznaczonych na złom, jak i z przedsiębiorstwami pragnącymi zmodernizować swoją flotę i sprzedać auta poleasingowe. Skupujemy też angliki, samochody powypadkowe czy auta przeznaczone na rozbiórkę na części.

Sam proces skupu aut jest niezwykle prosty. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Wycena nic nie kosztuje! Zachęcamy do korzystania zarówno z dostępnego na stronie formularza kontaktowego, jak i do telefonów pod 535 530 750 czy wysyłania maili pod adres autoskup1979@gmail.com.

Zapraszam do kontaktu

Imię(wymagane)

Nr tel (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Miejscowość

Marka

Model

Rocznik(opcjonalnie)

Kolor auta(opcjonalnie)

Paliwo (opcjonalnie)

Poj. silnika(opcjonalnie)


Ważne informacje (opcjonalnie)Prześlij nam zdjęcie auta (opcjonalnie)

Pola opcjonalnie - niewymagane.
pola * - wymagane.

Call Now Button