Skup i złomowanie aut

 

Firma Auto-Skup24.com oferuje atrakcyjne usługi z zakresu motoryzacji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Prowadzimy skup aut używanych w każdym stanie technicznym, także powypadkowych niesprawnych i bez ważnego przeglądu oraz OC. Do naszego skupu w Bydgoszczy można zgłaszać pojazdy wszystkich marek – zarówno osobowe, jak i dostawcze. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny – co wyróżnia naszą ofertę spośród innych w województwie kujawsko-pomorskim.

Proponujemy także sprzedaż aut oraz opon i części zamiennych. Pragnąc zapewnić kompleksowy charakter naszej ofercie proponujemy również złomowanie aut. Kasacja pojazdów przebiega bardzo sprawnie. Odbieramy pojazd od Klienta z wykorzystaniem naszego transportu, nie pobierając za to żadnych dodatkowych opłat. Zależy nam na sprawnej realizacji zlecenia i ograniczeniu formalności po stronie właściciela do minimum. Przekazujemy również zaświadczenie o złomowaniu auta.

Jesteśmy bardzo dyspozycyjni i docieramy we wskazane miejsce możliwie jak najszybciej. Możemy stawić się nawet 2h po zgłoszeniu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Można skontaktować się z nami telefonicznie i mailowo, a odpowiadając na potrzeby osób preferujących komunikatory internetowe jesteśmy także dostępni na popularnym Gadu-Gadu. Najprostszym sposobem skontaktowania się z nami jest jednak wypełnienie formularza na naszej stronie. Po zapoznaniu się z nim nasz przedstawiciel kontaktuje się w celu ustalenia szczegółów realizacji usługi.

 

Oferujemy najwyższe ceny w województwie. 

 Po wypełnieniu zgłoszenia na naszej stronie skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel w celu omówienia warunków sprzedaży.

Dojeżdżamy do klienta najszybciej jak to tylko możliwe.
Jeśli posiadasz auto do 50 000zł i chcesz je szybko sprzedać,

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Imię(wymagane)

Nr tel (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Miejscowość

Marka

Model

Rocznik(opcjonalnie)

Kolor auta(opcjonalnie)

Paliwo (opcjonalnie)

Poj. silnika(opcjonalnie)


Ważne informacje (opcjonalnie)Prześlij nam zdjęcie auta (opcjonalnie)

Pola opcjonalnie - niewymagane.
pola * - wymagane.

Call Now Button